KARSTON TENTEN - CARP TENT Type 220

Nowy produkt

5 201,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Najwyższa jakość bawełnianego materiału namiotowego, niezniszczalna osłona z BISKONU i mocne materiały wykończeniowe sprawiają, że nadmuchiwany pneumatyczny namiot Karsten Carp nadaje się wyjątkowo do uprawiania wędkarstwa Karpiowego.

Nadmuchiwany namiot Karsten typu 220 i 240 jest dostępny jako namiot "karpiowy". Karsten Carp Tent ma ciemnozielony kolor kamuflażu, zaprojektowany specjalnie dla wędkarzy z łatwością rozłożysz go na złej nawierzchni w wilgotnych miejscach i w trudnych warunkach pogodowych. Namiot składa się z całości, dzięki czemu przeciągi, wilgoć i szkodniki nie mają szans na dostanie się do komory głównej.

Dzięki niezwykle mocnej podłodze z bisonylu i wysokiej jakości bawełny Ten Cate ten namiot jest całkowicie wodoodporny i odporny na sztormy! posiada wysoką paroprzepuszczalność.

Już nigdy nie będziesz musiał stosować narzuty.  

Namiot karpiowy jest również praktyczny: dzięki prostym ściankom łatwo pomieści dwa łóżka karpiowe i pozostanie jeszcze dużo miejsca na bagaż i sprzęt wędkarski.

Opcje i akcesoria:
Podstaw
a namiotu Karsten Carp ma wiele dodatków, takich jak dwie kratki wentylacyjne z siatką i obszerne (zamykane) okno foliowe w drzwiach panelu przedniego. Dodatkowo namiot karpiowy można wyposażyć w wygodny Przedsionek (Comfortluifel) i ścianę Panelu zamykającego przedsionek (Afsluitwand)(z oknem foliowym), aby zapewnić jeszcze więcej przestrzeni życiowej.

Dane techniczne:

- namiot 2 osobowy

- czas rozkładania 2 min.

- waga namiotu 19 kg.

- wymiary namiotu ( b x l x h) cm. 220 x 220 x 160

- zastosowanie Przedsionka powoduje przedłużenie namiotu o kolejne 190 cm.

Namiot wyłącznie na zamówienie, czas realizacji do 2 tygodni.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

KARSTON TENTEN - CARP TENT  Type 220

KARSTON TENTEN - CARP TENT Type 220