FIRMA

Sklep internetowy działający pod adresem www.carpmaniac.com.pl prowadzony jest przez firmę  N - TECHBUD TOMASZ BILSKI z siedzibą w Huta Stara B, jest wpisany do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Poczesna zarejestrowaną jako podatnik podatku od towaru i usług (VAT) pod numerem identyfikacji podatkowej  NIP  573 - 183 - 20 - 54                         Zamówienia są przyjmowane przez stronę  www.carpmaniac.com.pl

ZASADY SPRZEDAŻY

Przedmiotem sprzedaży są wszystkie produkty wymienione w katalogu. Ilość produktów oferowanych w ramach sklepu ulega zmianie i podlega stałej aktualizacji. Firma N - Techbud TOMASZ BILSKI działająca na stronie www.carpmaniac.com.pl zastrzega sobie prawo do zmiany  cen towarów znajdujących się w ofercie, odwoływania lub ograniczenia części oferty, zmiany czasu trwania promocji lub wprowadzania do niej zmian bez podania przyczyny. Ceny produktów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.
Sklep zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w cenach przesyłek.

Formy doręczenia i płatności oferowane przez N - TECHBUD TOMASZ BILSKI

  • Przelew bankowy wraz z dostawą kurierską
  • Płatność przy odbiorze przy dostawie kurierskiej
  • Odbiór osobisty

Procedura realizacji zamówienia zostaje rozpoczęta:

  • Płatność przelewem bankowym - zaraz po otrzymaniu potwierdzenia o dokonaniu przelewu
  • Płatność przy odbiorze przy dostawie kurierskiej - zaraz po otrzymaniu zamówienia.

W tytule przelewu proszę podać numer zamówienia !!

MINIMALNE ZAMÓWIENIE NIE MNIEJ NIŻ 50 zł.

PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 2000 zł. - WYSYŁKA GRATIS


KONTO BANKOWE :
N-TECHBUD TOMASZ BILSKI
55 1240 1213 1111 0010 5339 9857KORESPONDENCJA

W przypadku niedostępności części produktów objętych zamówieniem, firma N - TECHBUD   TOMASZ BILSKI wysyła do klienta e-maila z informacją o tym, co udało się skompletować. List zawiera również prośbę o podjęcie decyzji dotyczącej dalszej realizacji zamówienia.
Częściowa kompletacja zamówienia - Może zajść również sytuacja, kiedy nie wszystkie zamówione pozycje są osiągalne. W takim przypadku klient otrzymuje wiadomość z informacją o tym, jakie pozycje zostały skompletowane i w jego gestii pozostaje decyzja czy anulować całe zamówienie, czy realizować w kształcie, w jakim jest w danym momencie możliwe. W zależności od decyzji podjetej przez kupującego zostanie wysłany e-mail potwierdzający całkowite anulowanie zamówienia, bądź potwierdzenie realizacji nie pełnego. W przypadku nie podjęcia przez klienta żadnej decyzji dotyczącej częściowej kompletacji zamówienia w przeciągu 4 dni, zamówienie zostaje automatycznie anulowane, o czym klient zostaje powiadomiony stosowną wiadomością elektroniczną.
Kompletacja i wysłanie zamówienia - Po całkowitym skompletowaniu zamówionych pozycji i ich wysłaniu klient otrzymuje wiadomość potwierdzającą ten fakt, oraz jednocześnie informującą, po jakim minimalnym czasie przesyłka powinna zostać dostarczona do adresata lub być do odebrania w siedzibie firmy.

Anulowanie zamówienia - W przypadku anulowania zamówienia na wyraźne życzenie klienta lub z powodu braku zamawianego towaru w magazynie, kupujący otrzymuje stosowną informację wraz z podaniem przyczyny anulowania. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie przez klienta formularza zamówienia na stronie internetowej sklepu.
Towar powinien zostać dostarczony w przeciągu 2-14 dni od daty złożenia zamówienia za pośrednictwem kuriera lub odbiór w siedzibie firmy.

ZWROTY I REKLAMACJE

Do każdego zamówienia zawsze dołączamy paragon fiskalny lub fakturę VAT na zakupione towary, które zgodnie z dz. ustaw nr 141 z dnia 5 września 2002 roku stanowią podstawę przyjęcia reklamacji bądź zwrotu.

Zgodnie z art. 7.1. ustawy z 2 marca 2000 r. "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru zakupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 5 dni od daty odebrania przesyłki. Pod warunkiem jednak, że produkt nie był używany, ani nie został w żaden sposób uszkodzony oraz został odesłany w oryginalnym opakowaniu wraz paragonem fiskalnym bądź fakturą.

WAŻNE! Nie przyjmujemy paczek ze zwrotami i reklamacjami wysyłanych na nasz koszt!!!

Postępowanie reklamacyjne
Kupujący ma prawo zgłosić reklamację w terminie 12 miesięcy, od daty otrzymania lub dnia, w którym Kupujący powinien był otrzymać zamówiony towar. Zwracany towar należy przesłać na adres firmy N - TECHBUD TOMASZ BILSKI, HUTA STARA B. MICKIEWICZA 4/13 42 - 263 wraz z dowodem zakupu czyli paragonem fiskalnym bądź fakturą VAT a także z opisem uszkodzenia. W przypadku częściowego zwrotu należy również dołączyć dowód zakupu, a wtedy na pozostałą część towaru zostanie wystawiona nowa faktura bądź paragon fiskalny. Brak oryginału dokumentu zakupu, brak zwracanego towaru, brak oryginalnego opakowania spowoduje nieuwzględnienie reklamacji. Przysłany towar jest przez nas odsyłany do producenta lub dystrybutora towaru. Po otrzymaniu towaru, przesyłamy ponownie Kupującemu na nasz koszt. Zgłoszona reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 30 dni od daty nadesłania reklamacji.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Firma N - TECHBUD TOMASZ BILSKI zobowiązuje się do ochrony danych osobowych Klientów zgodnie z wymogami ustawy "O ochronie danych osobowych" (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Firma        N - TECHBUD TOMASZ BILSKI nie będzie udostępniać danych osobowych Klientów osobom trzecim (dotyczy to w szczególności adresów e-mail oraz adresów pocztowych), o ile nie jest to związane z realizacją zamówienia.

Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu.
W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

Artykułu zamówione przez klienta gdzie cena tego produktu odbiega od realnej ceny (zaniżenie lub zawyżenie) z powodu błędnego wpisu przez administratora strony , zamówienie takie będzie anulowane lub w drodze kompromisu ustalona realna cena oraz realizacja zamówienia.